Αφορά Μαθητές και υποψήφιους σπουδαστές

Το Alexander College/ UWE Bristol δίνει την ευκαιρία σε μαθητές και υποψήφιους σπουδαστές να αποκτήσουν εμπειρία φοίτησης στον πτυχιακό ή μεταπτυχιακό κλάδο της επιλογής τους, του Αγγλικού Πανεπιστημίου University of the West of England Bristol, με συμμετοχή τους για μια βδομάδα, στα τμήματα του Alexander College στη Λάρνακα.

Οι κλάδοι του UWE Bristol που προσφέρονται στις κτηριακές εγκαταστάσεις του Alexander College στη Λάρνακα είναι οι ακόλουθοι:

Γνωρίστε από κοντά τις σύγχρονες εγκαταστάσεις του Alexander College, το ακαδημαϊκό προσωπικό και συμμετέχετε στα υφιστάμενα τμήματα του κλάδου σπουδών που σας ενδιαφέρει. Μια μοναδική ευκαιρία που δεν πρέπει να χάσετε!

Η συμμετοχή είναι δωρεάν, ισχύει κατόπιν ραντεβού και αφορά την εβδομάδα 13 – 17 Μαρτίου 2017.

Για περισσότερες πληροφορίες και κρατήσεις θέσεων μπορείτε να επικοινωνήσετε με το Γραφείο Τύπου του Alexander College, με την κ. Χρύσω Τζιαμπάζη στο 24 532373.

Δελτίο Τύπου για εκδήλωση PIN#prevention #intervention: “Πάρε την τύχη στα χέρια σου”
Blood Donation – Εθελοντική αιμοδοσία
Το Alexander College χορηγός του Παγκύπριου Πρωταθλήματος επίλεκτης κατηγορίας ΣΤΟΚ